Ogłoszenie

ZAPRASZAMY DO ODDAWANIA KRWI W CENTRUM KRWIODAWSTWA !!!

#1 2010-12-15 18:05:59

Eris

Gość

Podanie Eris

1. Eris
2. Mag, 6163 gs, PvE
3. Dlaczego Wy ? Ponieważ Nightwolves to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gildia pve na serwerze.
4. Blondyna, możliwe że Paninash, możliwe że Karpiu i ktoś jeszcze by się może znalazł. :P
5. Oferuję dps - najwyższy jaki udaje mi się wyciągnąć.
6. Oczekuję częstych raidów, ogarniętej ekipy o co raczej się nie boję i miłej atmosfery
7. Na początku propaganja - 1 rozpad po masowym banie, bloodline - długa historia opuszczenia może kiedyś opowiem. Możliwe że Auks opowiadał.
8. Kuba, 16 lat
9. SS: http://tinypic.pl/ekgwyejmm6bl
10. Nie byłem karany.

 

#2 2010-12-15 18:13:38

Eris

Gość

Re: Podanie Eris

Oo. Zapomniałem dopiero jak zobaczyłem post Hq to mi się przypomniało, że przez jakiś czas w facepalmie byłem ale komp mi padł i offline za długo byłem

 

#3 2010-12-15 19:07:04

Eris

Gość

Re: Podanie Eris

Może będę pyskował ale cóż trza się bronić. Buty i spodnie z profki ponieważ są dobre. Co miałbym nosić pvp itemy ? Chyba nie. Mam Icecrown Spire Sandals Hero ale lepsze staty dla mnie mają buty z tailo. Spirit pod maga jak najbardziej ponieważ zwraca mi straty w crit, bo mam eq pod haste. A jeżeli chodzi o trinekty to nie wiem o co ci chodzi ponieważ Muradins Spy Glass jest dobrym dla mnie trinketem a drugi daje sp. i mane rega. Drugi może nie najlepszy ale jest. Co do dpsu to na lordzie full buffed do 14k. Vt posiadam, ale nie mam mikro. Koniec mojej wypowiedzi obronnej.

 

#4 2010-12-15 22:01:21

 Paristend

Oficer

16161998
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 52
Punktów :   
Nick: Syrena / Paristend
Rasa: Blood Elf
Klasa: DK / Priest

Re: Podanie Eris

a nie wiem jakoś tak nie mam zdania ;x


// To po co się udzielasz 
wybaczam, Hq

Offline

 

#5 2010-12-16 00:52:27

Sadder

Gość

Re: Podanie Eris

a ja byłbym za z 3 powodów
1. pisze sensownie i poprawnie
2. gear ma jaki ma ciezko wymagac cudów jak ktoś sie sam ubiera z pugami
3. 14k na lordzie to lepszy wynik niz osiagaja co niektórzy (lepiej ubrani) gracze od nas

Jest magiem co sie rzadko zdarza i sądze ze wyjdą z tego ludzie ;]

 

#6 2010-12-16 17:16:46

lenek

Gość

Re: Podanie Eris

Ooo Eris! Polecam tego maga bardzo ogarnięty na raidach, nie spamuje i DPS kreci bdb

 

#7 2010-12-16 20:01:50

Eris

Gość

Re: Podanie Eris

Niestety mam tak, że czuję ironię w różnych miejscach nawet tam, gdzie jej nie ma.  Spirit daje mi crita zobacz sobie molten armor + glyph of molten armor :>. A co do dpsu, to oczywiście, że bez bugowania

 

#8 2010-12-16 20:04:17

Eris

Gość

Re: Podanie Eris

Zapomniałem dodać, że jak tylko będzie możliwość, to mam zamiar zmienić te itemy, które mają spirit, bo jest dużo innych, lepszych itów

 
REKRUTACJA ON ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl